Logo
( Po-Pia 8-16 hod. )
0 ks
za 0,00 €
Nákupný košík je prázdny
Potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať.
Novinky
30.06.2022
Zaokrúhľovanie hotovostných platieb
V nadväznosti na schválený návrh zákona, ktorým sa mení zákon o cenách MFSR pripravilo sériu najčastejšie kladených otázok a odpovedí z praxe.  Cieľo... čítať celé
30.01.2022
Ministerstvo zdravotníctva SR odporúča oximeter
Základné informácie o domácej liečbe pre všetkých, ktorým bolo diagnostikované ochorenie COVID-19, spracované na základe pokynov Ministerstva zdravotn... čítať celé
Zobraziť všetky novinky
Blog
Ako vybrať tlakomer OMRON?
01.02.2022
Ako vybrať tlakomer OMRON?
Pokúšate sa rozhodnúť, ktorý tlakomer OMRON je pre Vás najlepší? Prečítajte si viac o rozdieloch medzi uvedenými modelmi. čítať celé
Ako správne vybrať oximeter?
01.01.2022
Ako správne vybrať oximeter?
Pulzné oximetre sa bežne nachádzajú v nemocniciach, no môžete ich použiť aj doma. Ako vybrať ten správny pre Vás? čítať celé
Ako vybrať správnu manžetu?
01.12.2021
Ako vybrať správnu manžetu?
Pri výbere tlakomeru je veľmi dôležitá manžeta, ktorá je základnou premennou pre spoľahlivé meranie tlaku. Zistite, ktorá je správna tá správna. čítať celé
Zobraziť všetky články
O nás

        

Omron logo     Medisana logoBeurer logo

<script src="https://im9.cz/js/cache/loader.js"></script><script>loadScript("https://www.shoproku.sk/js/interstitial.min.js",function(){new Interstitial("https://www.shoproku.sk/img/award-icon/sk/600x125.png",600,125,6,0,{type:"image",closeButton:!0,buttonUrl:"https://www.shoproku.sk/img/icon/close.svg",closeWidth:38,closeHeight:38,closeTop:-70,closeRight:-40,countDown:!0,buttonTransparent:!1,useCookie:!0,backgroundColor:"#000",backgroundOpacity:30,countdownColor:"#fff",message_prefix:"Toto oznámenie sa zavrie za ",message_suffix:" sekúnd"},{name:"sr_sk_2021",expiration:3,displayCount:3},{},{clickthru:"https://www.shoproku.sk/sutaz?shop=www.elromed.sk&utm_campaign=bannery_2021&utm_source=banner_screen_sk#hlasovat-v-cene-popularity",target:"_blank"})});</script>

 1. Úvod
 2. Čo si u nás kúpite?
Čo si u nás kúpite?

V našom e-shope nájdete len kvalitné produkty značiek ako OMRON, BEURER a MEDISANA. Produkty pre Vás starostlivo vyberáme nakoľko chceme predávať len tú najlepšiu a zároveň cenovo dostupnú zdravotechniku. Pozrite si našu ponuku a v prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať.

Prečítajte si niečo o značkách, ktoré ponúkame.

OMRON

Pri pohľade nad rámec technológie, skutočný záväzok spočíva v budovaní zdravého života. Ich cieľom je poskytovať komplexnú službu riadenia zdravotnej starostlivosti zameranú na prevenciu a zlepšenie takých, čoraz bežnejších zdravotných problémov, ako je hypertenzia, respiračné problémy, cukrovka a obezita.

OMRON misia

"Zlepšiť životy a prispieť k lepšej spoločnosti". Naša misia zhŕňa význam "podnikania by mala vytvárať hodnotu pre spoločnosť prostredníctvom jej kľúčových postupov" (prevzaté zo slov nášho zakladateľa Kazuma Tateishiho, hovoriaceho: "Spoločnosť je najcennejšia, keď prispieva do spoločnosti nad rámec jednoduchej snahy o dosiahnutie zisku" ) Toto zhrnutie ponúka stručné podmienky, ktoré sú pre našich zamestnancov jednoduchšie identifikovať.

Náš rastúci obrat dokazuje úspech našej spoločnosti a skúsenosti, ktoré máme v našej oblasti. OMRON Healthcare je lídrom na trhu v oblasti elektronických monitorov tlaku krvi pre súkromné ​​i profesionálne použitie. Na tomto konkrétnom trhu máme dlhodobú povesť kvalitných výrobkov a od novembra 2016 sme dosiahli predaj 200 miliónov kusov.

Naša spoločnosť sa čoraz viac zlepšuje v oblasti riadenia dodávateľského reťazca a riadenia vzťahov so zákazníkmi, aby bola schopná poskytnúť na trhu najvyššiu kvalitu produktov a služieb.

 • Ústredie Hoofddorp: Holandsko (od roku 1998)
 • Prezident a generálny riaditeľ: André van Gils
 • Výrobné lokality: Matsusaka Mie, Japonsko; Dalian, Čína; Binh Duong, Vietnam
 • Oblasti výskumu a vývoja: Kjóto, Japonsko; Dalian, Čína
Beurer

Spoločnosť Beurer GmbH sa od roku 1919 zaoberá inovatívnymi výrobkami v oblasti zdravia a pohody. Od roku 1919 sa spoločnosť Beurer sústredila na výrobky, ktoré poskytujú príjemné teplo. V priebehu rokov spoločnosť Beurer neustále rozširuje svoj sortiment inováciami a spoľahlivou kvalitou. Vďaka použitiu najnovších technológií spoločnosť Beurer vytvára produktové riešenia, ktoré sú špeciálne prispôsobené potrebám zákazníkov a prispievajú k zdravému životnému štýlu.

To viedlo k tomu, že sa skupina Beurer stala lídrom na trhu v oblasti monitorov krvného tlaku, masážnych sedadiel Shiatsu, osobných váh a flexibilných vykurovacích telies.

Tento úspech korunovali mnohé ocenenia - nemecké inžinierstvo v najlepšom!

Rozsiahla rada Beurer dnes obsahuje množstvo výrobkov vrátane meracích jednotiek na meranie krvného cukru, prístroje na meranie krvného tlaku, teplomery, elektrické prikrývky, kúpeľňové a kuchynské váhy, masážne vaničky, ako aj pulzné hodinky a iné.

Medisana

Nič nie je pre ľudí dôležitejšie ako ich zdravie.

Touto skutočnosťou sa spoločnosť Medisana riadi asi 30 rokov a dnes je jedným z popredných odborníkov na zdravotníctvo. Pracuje na domácom trhu zdravotnej starostlivosti a neustále pracuje na vývoji, výrobe a predaji produktov zdravotnej starostlivosti pre koncového užívateľa - aby tieto produkty pomohli čoraz viac ľuďom monitorovať vlastný zdravotný stav nezávisle a svedomite, aby sa sami liečili bez rizika, a vyskúšali si profesionálnu starostlivosť o krásu.

Ľudské zdravie je náročný cieľ, o ktorý sa aktívne usiluje silný tím v spoločnosti MEDISANA. Vysoká úroveň skúseností, medzinárodnosť, nadšenie pre technológiu, kreativitu a motiváciu sú samozrejmé ako dobrý tímový duch.

MEDISANA International dokumentuje nekonečné aktivity v oblasti vývoja a marketingu produktov. Využíva zdroje svetového trhu a v posledných rokoch  vytvorili medzinárodnú firemnú sieť dcérskych spoločností, licenčných partnerov a distribútorov - zdravú spoločnosť s potenciálom rastu.

Ochranné pomôcky - rúško, respirátor
 
Tvárové rúško
 • Poskytuje bariérovú ochranu pred kvapôčkovou nákazou
 • Tvárové rúško nemusí primerane chrániť pred aerosólom alebo pred malými čiastočkami vo vzduchu
 • V prípade viditeľného znečistenia alebo v prípade, že je navlhnuté, je potrebná jeho výmena.
 • Počas nosenia, z dôvodu prevencie kontaminácie, sa rúško nemá chytať rukami
 • Tvárové rúško sa pri podozrení na ochorenie COVID-19 používa pre pacienta, aby sa znížilo riziko rozptylu infekčných kvapôčok pri kýchaní alebo kašlaní do svojho okolia

Postup pri odstránení rúška z tváre: po použití by malo byť rúško odstránené uvoľnením šnúrok na zadnej časti (nikdy neodstraňovať rúško uchopením rúška pokrývajúcu tvár) a zlikvidovať rúško ako infekčný odpad. Po odložení rúška do odpadu je potrebné vykonať hygienu rúk.

 

Respirátory FFP2, FFP3, FFP3 s ventilom

 • Respirátor (niekedy označovaný aj ako maska) poskytuje ochranu proti vdýchnutiu veľmi malých častíc s veľkosťou 1-5 μm.
 • Respirátory vyhovujú norme BS EN 149: 2009.
 • Okraje respirátora musia tesne priliehať na tvár, aby sa zabránilo bočnému vnikaniu vzduchu pod respirátor. Dobré uchytenie je dosiahnuteľné iba tam, kde je dobré utesnenie okrajov respirátora k pokožke tváre.

Správne nosenie respirátora:

Respirátory nie sú vhodné pre osoby s fúzami, bokombradami alebo viditeľným strniskom na tvári, pretože tieto negatívne ovplyvňujú priľnutie okrajov respirátora k pokožke.

Ani respirátor s vysokou filtračnou účinnosťou nemusí byť dostatočne účinný z dôvodu prieniku vzduchu pod masku pre nedostatočné priľnutie k tvári.

Respirátor sa musí vymeniť po každom použití a zmeniť, ak sa dýchanie sťažuje, ak je poškodený, zjavne kontaminovaný alebo ak ho nie je možné správne uchytiť na tvár.

Postup pri odstránení respirátora z tváre: po použití sa odstraňuje tak, aby sa pracovník nedotýkal časti prekrývajúcej tvár. Použitý respirátor sa likviduje ako infekčný odpad. Po odložený respirátora do odpadu je potrebné vykonať hygienu rúk.

Novinky z nášho blogu

Ako vybrať tlakomer OMRON?
01.02.2022
Ako vybrať tlakomer OMRON?
Pokúšate sa rozhodnúť, ktorý tlakomer OMRON je pre Vás najlepší? Prečítajte si viac o rozdieloch medzi uvedenými modelmi. čítať celé
Ako správne vybrať oximeter?
01.01.2022
Ako správne vybrať oximeter?
Pulzné oximetre sa bežne nachádzajú v nemocniciach, no môžete ich použiť aj doma. Ako vybrať ten správny pre Vás? čítať celé
Ako vybrať správnu manžetu?
01.12.2021
Ako vybrať správnu manžetu?
Pri výbere tlakomeru je veľmi dôležitá manžeta, ktorá je základnou premennou pre spoľahlivé meranie tlaku. Zistite, ktorá je správna tá správna. čítať celé
Aké sú zásady správneho merania krvného tlaku?
01.11.2021
Aké sú zásady správneho merania krvného tlaku?
Prvým krokom ku spoľahlivej kontrole krvného tlaku je dodržiavanie zásad správneho merania. Prečítajte si viac. čítať celé
Copyright © 2021 ELROMED s.r.o.